* Vítejte *
     
----------
Zasílání novinek e-mailem
Kontakt

Jiří Pešl FPG.cz
BROADCAST TECHNOLOGY ...

 
>
Technika

>
Služby

>
Mapa

>
Kalkulačka

>
Speciál

>
Podpora

>
Kontakt


Úvodní stránka

Pošlete nám mail


 

PF1000 (KE20 / KF1000)
FM vysílač 1kW
HOMOLOGACE ČTÚNový mimořádně kompaktní ( 9HU ) FM rozhlasový vysílač MOS-FET firmy DB ELETTRONICA S.p.A. o výstupním výkonu 1kW je odvozený od výkonnějšího vysílače PF2000. Stejně jako model PF2000 vyniká vysílač KE20/KF1000 nadprůměrně vysokou účinností, nízkým ztrátovým teplem a mimořádnou odolností a robustností, což umožňuje spolehlivý provoz i v těžkých podmínkách.

Vysílač KE20/KF1000 se skládá z FM budiče KE20 (2HU) a výkonového zesilovače KF1000 (4HU) o výstupním výkonu 100W - 1kW , které jsou vestavěny do ocelové skříně 9 HU. Ve zbývajícím prostoru skříně (3HU) je vestavěna ovládací elektronika, skříň je vybavena zásuvkovým rozvodem 230V pro připojení dalších zařízení.

Výkonový zesilovač KF1000 používá osvědčené dvojité tranzistory Philips BLF 278 v novém patentovaném zapojení firmy DB, které využívá třívrstvou Strip Line technologii na teflonovém podkladu. Pro dosažení co nejvyšší spolehlivosti má každý koncový tranzistor vlastní elektronický PWM regulátor napájecího napětí, vlastní můstkový usměrňovač a vyhlazovací filtr. Napájení koncového stupně je rozděleno mezi dva nezávislé síťové transformátory. Tímto řešením je umožněn provoz vysílače i při poruše několika koncových tranzistorů nebo napájecích obvodů.

Všechny provozní parametry výkonového zesilovače KF1000 monitoruje elektronická řídící jednotka, která v případě vybočení některé hodnoty z normálu zajistí proporcionální nebo skokové snížení výstupního výkonu na bezpečnou hodnotu , aniž by došlo k přerušení vysílání.

Chlazení je zajištěno masívním chladičem a nuceným chlazením vysoce výkonným dlouhoživotnostním ventilátorem. Výkonový zesilovač je vestavěn do jediného bloku 19" o výšce 4HU (177mm !!), pohodlný přístup ke všem dílům je z horní strany po odejmutí krytu. Přehledné vnitřní uspořádání usnadňuje údržbu, čištění a případné opravy .

Malé rozměry Odolná konstrukce Vysoká učinnost Výstupní výkon v rozsahu 100W - 1kW Vysoká kvalita modulace Kompaktní uspořádání 9HU Snadná instalace a údržba


PDFPF1000Technické parametry


 


© 1999 - 2023 Marten & Louis, spol. s r. o. Připomínky a návrhy zasílejte na stejskal@marten-louis.cz