* Vítejte *
     
----------
Zasílání novinek e-mailem
Kontakt

Jiří Pešl FPG.cz
BROADCAST TECHNOLOGY ...

 
>
Technika

>
Služby

>
Mapa

>
Kalkulačka

>
Speciál

>
Podpora

>
Kontakt


Úvodní stránka

Pošlete nám mail


 

STSE/SCA
PŘIJÍMAČ PRO MONITORINGTento přijímač ve spojení s PC umožňuje monitorovat současně provoz až 10 FM vysílačů. U každého monitorovaného vysílače zobrazuje aktuální stav (v provozu / mimo provoz) společně s časy výpadku a zapnutí. Na HD jsou průběžně ukládány podrobné údaje o činnosti sledovaných FM vysílačů společně s časovými údaji. Potřebný SW je dodáván společně s přijímačem.

Všechny události se zapisují do souboru ALARMS, který se při první události sám vytvoří. Pri následném spuštění systému se další události připisují na konec souboru ALARMS. Tento soubor je možné prohlížet prohlížečem (např. F3 pro NORTON COMANDER). Soubor ALARMS je možné kdykoliv vymazat bez vlivu na funkci tuneru. Přijímač může pracovat i bez PC, v tomto případě nebudou zaznamenány žádné události, ale přijímač může bez jakéhokoliv omezení ovládat signalizaci nebo telefonní hlásič.

Přijímač je zvláštním konektoru označeném ALARM vybaven reléovými výstupy pro signalizaci nebo pro ovládání telefonního hlásiče, oba je možné nezávisle nakonfigurovat na trvalý (PERM) nebo pulsní (PULS) výstup. Pulsní výstup generuje pulzy o délce cca 300 ms.

piny 1 - 5
Kontakt výpadku vysílače sepne, pokud vypadne některý ze sledovaných vysílačů
piny 2 - 4
Kontakt sepne, pokud jsou všechny sledované vysílače v provozu, popř. když se zapnul poslední vypnutý vysílač


Na zadní straně přijímače je umístěn přepínač, který slouží pro naladění a uložení sledovaných vysílačů. Pro funkci scaneru se přepne do polohy SCAN, dolní poloha přepínače slouží pro naladění tuneru a uložení sledovaných vysílačů do paměti. V této poloze jsou zachovány všechny normální funkce tuneru, tuner přitom neposílá na seriový výstup žádná data.


 


© 1999 - 2024 Marten & Louis, spol. s r. o. Připomínky a návrhy zasílejte na stejskal@marten-louis.cz