* Vítejte *
     
----------
Zasílání novinek e-mailem
Kontakt

Jiří Pešl FPG.cz
BROADCAST TECHNOLOGY ...

 
>
Technika

>
Služby

>
Mapa

>
Kalkulačka

>
Speciál

>
Podpora

>
Kontakt


Úvodní stránka

Pošlete nám mail


 

ELC 40
FM vysílač / Budič 40W
HOMOLOGACE ČTÚELC 4O jsou profesionální FM budiče, které splňují nejnáročnější požadavky pro FM vysílání. Jsou určeny k buzení výkonových stupňů nebo jako samostatné vysílače malého výkonu. Budiče ELC 4O vynikají mimořádně nízkým harmonickým zkreslením přenášeného signálu (typ. 0.03%), vyrovnanou kmitočtovou charakteristikou (0.15d8 30 Hz -100 kHz), vysokým odstupem S/Š (80 dB), nízkým fázovým šumem oscilátoru a vysokou kmitočtovou stabilitou 1 ppm.

Budiče ELC 4O jsou vybaveny přesným měřičem špičkového zdvihu s řadou 40 LED (rozlišení 2.5 kHz), termostatovaným oscilátorem referenčního kmitočtu, programovatelným nastavením maximálního výkonu a mohou být na přání doplněny vnitřním jakostním stereokodérem. Pro jejich vynikající vlastnosti je možné‚ je použít např. pro modernizaci starší technologie.

Standardní výbava jsou 2 vstupy pro MPX 30 Hz -100 kHz, 3 vstupy pro subnosné SCA 20 - 200 kHz, vstupem pro externí referenci, kontrolním výstupem baseband, kontrolním výstupem vf, konektorem pro vypínání nosné. V provedení S je zabudován precizní digitální stereogenerátor se symetrickými vstupy XLR, 1 vstup MPX 30 Hz -100 kHz a na zvláštní konektor je vyveden pilotní kmitočet 19 kHz pro synchronizaci RDS. Dále je na zadním panelu doplněn otočný přepínač úrovně modulačního signálu na vstupu FM modulátoru, kterým lze skokově nastavit modulaci v rozsahu -6 až +6 dB s krokem 1 dB.


PDFELC40CZTechnické parametry Detaily


 


© 1999 - 2023 Marten & Louis, spol. s r. o. Připomínky a návrhy zasílejte na stejskal@marten-louis.cz